Uzņēmumi pēc alfabēta:
LV
RU
EN
Lietotāja vārds:

Parole:

Atcerēties
Ievietot informāciju par uzņēmumu

Viss par ūdeni

Ūdens ir tik parasta lieta mūsu dzīvē, ka mēs pat neaizdomājamies par to, cik svarīgu lomu tas spēlē mūsu organisma dzīvības nodrošināšanā.  Nekvalitatīvs ūdens var izraisīt dažādus veselības traucējumus. Vairākums nezina, cik daudz svarīgu funkciju veic ūdens mūsu organismā un cik daudz ūdens nepieciešams, lai šīs funkcijas sekmīgi tiktu veiktas.  Kāda liktenīga saikne eksistē starp smagām slimībām un ūdens trūkumu organismā?

Ūdens ir unikāls un nav aizvietojams ne ar ko citu. Bez ūdens nav dzīvības.

Ūdens ir galvenais šūnu enerģijas avots.

Ūdens ir šūnu saistošais materiāls.  

Ūdens sašķeļ un izšķīdina organismā nokļuvušās barības vielas, un iznēsā tās un skābekli pa visu organismu.

Ūdens dod enerģiju barībai, un barības daļiņas iegūst spēju nodot enerģiju organismam pārtikas pārstrādes procesā.

Ūdens palielina eritrocītu spēju uzkrāt plaušās skābekli. Ūdenim nokļūstot šūnas iekšpusē, tas nodrošina to ar skābekli un izvada ogļskābo gāzi.

Ūdens savāc un izvada no organisma nevajadzīgos atkritumus un toksīnus.

Ūdens  saskaņo smadzeņu un ķermeņa funkcijas.

Zaudējot tikai 5% organismā esošā ūdens, rodas dzīvībai bīstama situācija! Signālus par ūdens deficītu sūta smadzenes, kuru sastāvā 85% ir ūdens. Ūdens trūkums cilvēka organismā izpaužas šādi:  

Nogurums bez acīm redzama iemesla, asins pieplūšana sejai (seja kļūst sarkana), nervozitāte, neiecietība, nemiera sajūta, depresija, sanīkums, nemierīgs miegs...

Otru simptomu grupu veido dažādas sāpes. Tās atkarīgas no tā, kurās vietās uzkrājas skābie atkritumi šūnu iekšpusē. Tad ūdens deficīta signāli ir šādi:

Grēmas, dispepsija (gremošanas traucējumi), kolīts, podagra, sāpes muguras jostas zonā u.c.

Ūdens ir dabīgs avots, bez kura mēs nevarētu eksistēt. Ūdens ne tikai remdē slāpes, tas palīdz saglabāt mūsu veselību un skaistumu. 

Cenas skatīt pievienotajā PDF failā.

 

Jonizēts gaiss - kas tas ir?

Negatīvi lādēti skābekļa aerojoni

Cilvēks katru dienu ieelpo 12 kubikmetrus gaisa.  No tā, kādu gaisu elpojam, ir atkarīga mūsu ikdienas pašsajūta. Ne velti tiek ieteikts pēc iespējas vairāk laika pavadīt tīrā gaisā. Tāpēc mežā, kalnos ir tik viegli elpot.  Jo labu pašsajūtu rada – pirmkārt, negatīvi lādēti skābekļa joni, kas lielā daudzumā ir minētajās vietās. Īpaši viegli ir elpot pēc negaisa – gaisā veidojas daudz ozona – pateicoties atmosfēras eletriskajai izlādei (zibens). Visi zina par jūras gaisa labvēlīgo ietekmi. Tā sastāvā bez minerālvielām ir arī negatīvi lādēti aerojoni, kurus veido jūras virsmas viļņošanās. Negatīvi lādētie aerojoni liela daudzuma enerģijas iedarbībā veido atomu vai molekulu. Normālai cilvēka vai dzīvnieka organisma funkcionēšanai nepieciešams, lai gaisā kopā ar parastām skābekļa molekulām atrastos arī negatīvi lādēti skābekļa joni.

Negatīvi lādētu skābekļa jonu koncentrācija vienā cm3 

Ūdenskritumi ............................. 95000-450000

Kalni, piekrastes, meži ................ 50000-100000

Pļavas ......................................... 5000-50000

Pilsētas ...................................... 100-200

Dzīvojamās telpas .................... 40-100

Jebkura slimība, kā likums, ir vielmaiņas traucējumi organisma šūnās, kas rodas negatīva lādiņa samazināšanās dēļ.  Atjaunot un papildināt šo lādiņu var, ieelpojot gaisu, kas ir piesātiāts ar negatīvi lādētiem skābekļa aerojoniem. Caur plaušām tie nokļūst asinīs un izplatās pa visu organismu, tādējādi atjaunojot  šūnu negatīvo lādiņu un stimulējot vielmaiņu.  Samazinoties negatīvajam ladiņam eritrocītos (kad ieelpojot trūkst negatīvi ladēto aerojonu) tiek traucēta vielmaiņa, kā rezultātā rodas apstākļi dažādu slimību attīstībai.

Plūstot gaisam caur jonizatoru, tas piesātinās ar negatīvi lādētiem aerojoniem. Gaisu piesārņojošās daļiņas iegūst negatīvu lādiņu un nosēžas uz elektroniskā filtra pozitīvi lādētām plāksnītēm. Tādejādi gaiss attīrās no alergēniem un bagātinās ar negatīvi lādētiem aerojoniem, tas „vitaminizējas”. Jonizators padara gaisu telpās tīru, svaigu, gandrīz kā pēc negaisa. Klīniskie pētījumi apstiprināja, ka tāda aerojonu profilakse stiprina imūnsistemu, rada labvēlīgus apstākļus bronhiālās astmas, hroniska bronhīta, bezmiega u.c. slimību ārstēšanai. Tāds gaiss ir labvēlīgs vielmaiņai, uzlabo pašsajūtu.

Tīrs gaiss – labas veselības pavadonis.

Tīrs gaiss – veselība un garš mūžs.

Tīrs gaiss – veselības avots.

                                                                                Pardošanas cena

                                                                                    EUR ar PVN 21%

Gaisa jonizators   

Iventus 210 ar UV lampu  Telpām līdz 20 kv.m  AC230V                                    56.91

Iventus 803  Automašīnai                                  DC12V                                        22.05

XJ 2100 ar UV lampu   Telpām no 25 līdz 35 kv.m  AC/DC12/230V                    86.51

 

Dušas galviņas        Satur germānija keramiskās granulas un negatīvos jonus                                                                                  

ECO-1                                                                                                                    44.11

ECO-2                                                                                                                    44.11

ECO-3                                                                                                                    44.11

ECO-4                                                                                                                    44.11

Grāmatas     Jonizēts ūdens. Dzīve bez slimībām. Autori: T.Laucjavičus, S.Kuzņecovs( Latviešu un krievu valodā)

 

 

 

 

Sia Vitakon

Kontaktpersona: Vitālijs Entins

Adrese: Rīga, Madonas iela 19 ( blakus t/c RIMI-Minsk ), dz.76 ( lūdzu iepriekš zvanīt)

E-pasts: vit.vitakon@gmail.com

Mob.t.: +371 29540698